Product list in turkish language

YÜKSEK BASINÇ SÜPÜRGELER

 

Basinçli yikama yüksek basinçli akisi veya su jeti bir yüzey karsi descale, degrease temiz veya bir yüzey hazirlamak dogrudan. Basinçli yikama, ve islevleri gerçeklestirmek için su genellikle çesitli temizleyiciler, ile karistirilarak ya soguk su veya sicak su ve buhar kullanabilirsiniz deterjan veya solvent. Bunlar yüzey temizleme veya ürün metal, ahsap, beton, tas, plastik, cam veya diger yapi malzemelerinin yapilan yikim için kullanilir.

 

PressureJet 2.800 bar kadar 500 bg maksimum güç olan yüksek basinç pumpsup offeres. Howaver, temizleme ve 500 bar ve 60 hp sadece ürün gösterilmistir var yikama uygulamalari. yüksek basinç gereksinimi için ziyaret edebilirsiniz hydroblaster

 

YÜKSEK BASINÇLI OTO YIKAMA POMPASI

 

PressureJet Systems Pvt. Ltd verimli sunar ve araba yikama makinesi pompa sagged. Basinçli araba yikama makinesi / araç yüksek basinç pompasi temizleme tasarlanmistir ve gelismis mühendislik teknikleri ve standart metalurji ile üretilmistir. PressureJet AR serisi araba yikama makinesi pompalari yüksek kalitede yapilir.

 

Çesitli araç pompalari 1 hp 40 hp ve basinci 20-200 bar arasinda degisen kadar yikama vardir. Yüksek basinç hortum gibi tüm gerekli aksesuarlar, Bosaltma vanasi ve basinç emniyet valfi, vs, Degisken açili nozul tabanca isletilen tetik basinç sistemlerinin temizlik parçasidir. Temizlik araba basinçli yikama da istek üzerine saglanabilir.

 

HIDROSTATIK HYDRO TEST POMPASI

 

"Hidrostatik basinç testi" hortumlarin, hidrostatik boru testi, hidro testi hidrostatik tüp test yapmak için bir tani yöntemidir, silindir hydrotest, basinçli kaplar ve kazanlar, cross country boru hatlari, vanalar, dökümler, bilesenleri hidro testi vb hidro testi sizintilari veya kusurlar için. Hidro pompa test donanimlari bileseni kontrol etmek için test edilmesi için, bir sikistirilamaz sivi, genellikle su veya yag ile doldurulmus olarak kullanilir.

 

PressureJet hidrostatik basinç test pompalari ve ekipmanlari 1 lpm 770 lpm ve basinci 2.800 bar kadar genis yelpazesi sunmaktadir. Hidrolik basinç testi pompa ya elektrik motoru tahrikli ya da motor yatar.

 

PressureJet da önceden hidrostatik basinç test donanimlari sunar cum ön doldurma-cum basinç yapi sisteminin basinçlandirma. Hidro testi büyük hacmi için en çok tercih edilen çözüm hidro test birim birlestirir. Bu hidrostatik basinç test cihazlari ve uygun maliyetli, basinç ve akis degisik kombinasyonlari mevcuttur verimli küçük. Benzersiz otomatik hidro testi denetleyicisi bu sistem standart bir özelliktir. Ancak, otomatik hidro testi denetleyicisi ayri efficiancy inprove ve operatör hatalari önlemek saglanabilmektedir.

 

HYDRO KUMLAMA MAKINASI EKIPMANLARI

 

PressureJet Systems Pvt. Ltd Yüksek Basinç hidro pompa püskürtme üretmektedir. Hidro püskürtme, su püskürtme yaygin olarak bilinen, yaygin bir asindirici su desarj islemidir. Gibi, çok güçlü jet blaster etkisi nedeniyle basarili olur. Çogu durumda onun verimliligi nedeniyle, hidro verilen bir uygulama için sadece bir operatör gerektirir kumlama olarak. Basinç ve Akis hem etkin bir yüksek basinç hidro içinde makineleri kumlama anahtar rol oynarlar ve uygulamalar farkli her degisken yanit.

 

BORU & BORU TEMIZLIK EKIPMANLARI

 

PressureJet yüksek basinçli boru ve boru temizleme sistemi ve ultra yüksek basinçli su evaporatör tüp temizleme, kondenser boru temizleme, esanjör tüp temizleme ve çesitli boru uygulamalar temizleme sistemi jeti sunmaktadir. Basinç Jet boru donanimlari 100 bar 2.800 bar basinca kadar temizlik sunmaktadir. Orada hidro kimyasal temizlik, temizleme firçasi, nargile temizligi ve diger birçok geleneksel yöntemler üzerinde jeti kullanarak pek çok avantaji vardir.

 

Yüksek basinçli su jeti tüp ve boru temizleme yaygin tekstil gibi çesitli sanayi, ilaç, çelik, kimya, rafineri ve farkli uygulamalar için birçok sektörlerde kullanilmaktadir.

 

KANALIZASYON TEMIZLIK EKIPMANLARI

 

Teknik ve sihhi nedenlerle, Kanalizasyon temizlik ekipmanlari sik sik temizlenir. Özellikle, engelleme kesitleri yani sira koku sorunlari gerek kaçinilmasi gerekir. Ayrica, kanal duvarlarda hasar çok erken, eger duvarlar tamamen temiz olup, sadece, mümkün kabul edilmelidir. Ayrica, inorganik mevduat ki, aritma verimi azaltmak uzaklastirilmalidir.

 

Çünkü bu pompalar yapiminda sert oldugu PressureJet yüksek basinç kanalizasyon drenaj jeti pompalari tamamen her seyden temizlik sonuçlari elde etmek için, uygun orta hiz ve müsteri memnuniyeti için tüm performans var.

 

REAKTÖR GEMI TANKI TEMIZLIK EKIPMANLARI

 

Tank temizligi en sektörlerde önemlidir. Kimya, petrokimya, bira ve diger proses endüstrileri çogunun Üretim, iç gemi temizlik ve reaktör temizleme yüzeyleri iç yüzeyi düzenli olarak temizlenmelidir. Genellikle bir kontaminasyon reaktör duvarlarina olusturmak ve karistirici biçak yüzeyinde olan easilly yüksek basinç tanki temizleme cihazlari ile temizlenir olabilir.

 

Temiz tank ve daha hizli toplu ishal içinde reaktör gemiler sonucu, bitki düsük isletme maliyetleri ve zaman asagi kirlenme nedeniyle asagi az. Yüksek basinçli su püskürtme sistemleri, düzenli tank temizleme bu sonuçlari elde etmek için gereklidir. Reaktör gemi tanki yüksek basinç ekipmanlari hydroblasting tarafindan temizlik, üretim ve verimlilik artislari nihai islemin toplam maliyeti düsürücü bir bitki sonuçlanan isi aktarimi verimliligini artirir.

 

YÜKSEK BASINÇ PLUNGER POMPA

 

PressureJet Systems Pvt. Ltd yüksek basinç dalgiç pompa üretmektedir. PressureJet endüstriyel yüksek basinç pompalari pozitif yer tripleks pistonlu pompalar bulunmaktadir. Bir pistonlu pompa, sivi bir hacmi silindir içine giris saatinde emme valfi araciligiyla çizilir bosaltma saatinde çikis vanalari ile pozitif basinç altinda bosalmissa.

 

PressureJet tripleks pistonlu dalgiç pompa üç senkronize plungers olmasi gereken minimum titresim ile yüksek basinçta tahliye sivilar. Yüksek basinç tripleks dalgiç pompa hem endüstriyel tripleks piston ve tripleks dalgiç pompa tasarimlari yer aliyor.

 

YÜKSEK BASINÇ GÜÇ PULU POMPA

 

Yüksek basinçli yikama makinesi gücü yüksek basinci kalip, grime, toz, çamur ve kir çikarmak için yüksek basinçli su jeti kullanan dalgiç pompa pistonlu yüzeyler ve binalar gibi nesneleri, araçlar ve beton yol yüzeyleri. Bir basinç güç yikayici da Elektrik basinçli yikama makinasi olarak bilinir. Bir yüzey karsi Yüksek basinç güç contalar dogrudan yüksek basinçli akisi veya su jeti, descale, degrease temiz veya bir yüzey hazirlar.

ISLAK KUMLAMA MAKINASI EKIPMANLARI

 

PressureJet islak kumlama ekipmanlari yeni bir özelligini büyük basari elde etti. Islak sandblaster kiti ile Güç contalar kim güçlü basinçli yikama suyu kum püskürtme yetenekler gerektiren endüstriyel kullanicilar için en iyi seçimdir. Bu güç contalar standart özel bir venturi kafa, kum alma tüpü ile, ve kum noktasina geliyor.

 

Islak kumlama yaygin mühendislik, agir mühendislik, imalat, insaat ve diger birçok sanayi çesitli uygulamalar için kullanilir.

 

SU KUMLAMA EKIPMANLARI

 
Su jeti ve su blaster donanimlari bir yüzey karsi su yüksek basinç akarsulari dogrudan temiz veya malzeme kesme kullanilir. Su, su jeti ve su püskürtme donanimlari tarafindan 10.000 psi asabilir yayimlanan Azmak'lar. Su jeti ve su blaster ekipman temizleme veya ürünler metal, ahsap, beton, tas, plastik, cam veya diger yapi malzemeleri imal yikilmasi için kullanilir. Su jeti bilesenleri veya aksesuarlar bir sistem kurmak veya asinmis veya kirik bileseni yerine kullanilabilir patlama veya Jet makine parçalari içerir.

 

Bir su püskürtme veya su blaster ekipman sistem içinde belirli bilesenleri asindirici enjektörler, basinç jeneratör, kumlama kabinleri veya kabinleri, su topu ve su depolari bulunmaktadir. Dalgiç tipi yogunlastirici pompalari genellikle asindirici veya su püskürtme ve asindirici olmayan basinç islak yikama veya durulama su jeti, kesim için yüksek basinçli su olusturmak için kullanilir

 

Yüksek basinçli su jeti MAKINASI

 

Yüksek basinçli su jeti makine boru sistemlerinde net tikanikliklari yüksek hiz / yüksek basinçli su kullanan ve genellikle bloke takas hatti için ilk yaklasim bir süreçtir. Çökmüs hattinin olasiligi, su jeti makine Kisitlama ve bundan sonra rutin bakim hatlari serbest ve düzgün tutacak sorunu çözecektir. Bu tür Bakim bir çizgi kirilmasi daha sert ve pahali iyilestirme gerektirebilecegini nihai tikanmalar minimize dogru uzun bir yol kat edecektir.

 

PÜSKÜRTME çiseliyor Sisleme POMPA

PressureJet çiseliyor için, sisleme, sogutma ve nem kontrolü pirinç ve paslanmaz çelik pompalar komple bir çizgi sunuyor. Bizim özel sogutma ve çiseliyor sistemleri, insan, hayvan, kümes hayvanlari veya tarimsal ihtiyaçlari için uygundur. Bizim pompalari ultra kompakt, dogrudan tahrik üniteleri tasinabilir, düsük talep çiseliyor uygun veya nem kontrolü sogutma olabilir. Özel çiseliyor sistemleri memeleri herhangi bir sayida islemek için veya birden fazla pompa ile bir talep degisiklikleri gelmek boyutunda olabilir. Güvenilir, düsük bakim için çiseliyor için enerji tasarruflu yüksek basinç pompalari, sisleme, ve nem kontrol sistemleri, sogutma sales@pressurejet.com bize ulasin lütfen

 

SICAK SU BASINÇLI YIKAMA

 

PressureJet sicak su basinçli yikama tanitti. Olan 140 º C Normalde dizel kadar sicak su üretmek için yetenegine sahiptir mini kazani ates sicak su jeneratör ve basinç bobinleri kadar maksimum 140 º C sicaklik yüksek basinçli su isi oldugunu. Orada suyu 90 º C yüksek basinçli sicak su basinçli yikama ve temizlik çok gida, ilaç, süt ve diger birçok sanayi için yararlidir sicak yapmak için elektrikli isiticilar bulunmaktadir. Elektrikli sicak su basinci güç yikayici temizleme sistemleri çok yag, gres veya herhangi bir yapiskan malzeme kolayca kaldirmak için yararlidir.

 

RÖMORK ÜSTÜ BASINÇ GÜÇ PULU

 
Eger açik bir faaliyet varsa gelecekteki basinçli yikama saat genisletilmis numarasi için aktif olacaktir, ve mobilite bir sorun ise, agir römork basinçli yikama monte dikkate almak gerekir. Bu modellerin büyük avantaji ki tasinabilmektedir ve bir kamyon veya minibüs çengel onlari baglanarak tasinir. Ek avantajlari temizlik isleri genis bir araligi için kolay temizleme solüsyonu uygulama, meme uçlari için ayarlanabilir basinç vana, kimyasal enjeksiyon dahil, otomatik motor koruma eger makine, tetik tüfek kuru ve agir güvenli tutus ve düzgün çalismasi için degnek çalisir kapama.

 

YÜKSEK BASINÇ DEESALINATION, REVERSR OSMOS DENIZ SUYU POMPASI

 

PressureJet korozyona yüksek basinç, deniz suyu tuzdan arindirma için paslanmaz çelik pompalar ve ters osmoz sistemleri önemli bir tedarikçi, dayaniklidir. SS 316, SS316L ve Duplex Paslanmaz Çelik tuzlama pompalari teklif korozyon direnci, gücü ve uzun ömürlü, yüksek basinç altinda deniz suyu pompalama yelpazemize. Birçok tuzlama pompa sistemleri büyük gemilerde isletim sistemi, offshore platformlar, ada destegi ve uzak yerler.

copyright © 2008 | All Rights reserved | Pressurejet